ثبت شرکت | ثبت برند | وکالت در دعاوی | موسسه حقوقی مشهور

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت سهامی عام
تیر 2, 1396
ثبت شرکت نسبی
تیر 2, 1396

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی از جمله شركتهای اشخاص محسوب می شود، چرا که شخصيت ، تخصص و اعتبار افرادی که تحت عنوان شریک یا سهامدار در این شرکت حضور دارند اهمیت فوق العاده ای دارد و در بسیاری از موارد افرادی که با شرکت تضامنی معامله می نمایند به اعتبار حضور شرکا شرکت است که راغب به انجام معامله و انعقاد قرارداد با شرکت می شوند.

شرکت تضامنی از جمله شرکت هایی است که موضوع آن حتما باید امور تجاری باشد و نمی توانیم در موضوع شرکت تضامنی فقط امور غیر تجاری را قرار دهیم.

همچنین یکی از نکات مهم تشکیل و ثبت شرکت تضامنی اسم این نوع شرکت ها است. بدین صورت که در نام شرکت باید الزاما نام یکی از شرکا قرار بگیرد و در ادامه کلماتی مانند:  و شرکا ، و برادران، و همکاران قرار بگیرد. البته منعی ندارد که نام تمام شرکا به صورت کامل در نام شرکت قرار بگیرد ولی از آنجا که نام شرکت در تمامی اوراق و اسناد و مهر شرکت بصورت کامل قرار می گیرد، به لحاظ زیبایی شناسی و رعایت اختصار بهتر است که نام شرکت کوتاه و مختصر نوشته شود.

ثبت شرکت تضامنیReviewed by ثبت مشهور on Jun 23Rating: 4.5ثبت شرکت تضامنیدر این مقاله به روش ثبت شرکت تضامنی به صورت قانونی و صحیح می پردازیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مراحل ثبت شرکت , روش ثبت شرکت
//]]>