ارتباط با ما

اسفند 23, 1394
Mashhoor.ir

 

مشهور به اعتماد شما

 

بزرگترین دستاورد موسسه حقوقی مشهور اعتماد و رضایت موکلین و مشتریان، و مخاطبانش است.
بدون شک اعتمادی که با زحمت و با سالها تلاش و با توجه به رویکرد حرفه ای، توام با عملکردی کاملا صادقانه بدست آورده ایم را پاسبانی و حفاظت می کنیم و به آن می بالیم. 

بارزترین خصوصیت کاری موسسه مشهور

با توجه به رزومه ما و صحبتی کوتاه با موکلین و مشتریانمان بدون تردید با این موضوع مواجه می شوید که از مرحله مشاوره، طرح مساله و عقد قرارداد لغایت کسب نتیجه نهایی ، یکی از بارزترین خصوصیات حرفه ای ما پیگیری های مستمر و مداوم در پرونده است و نیز هرگز بدون تسلط و دانش کامل وارد هیچ پرونده ای نمی شویم.           

چرا هر پرونده ای را قبول نمی کنیم؟!

با توجه به سال ها تلاش در عرصه عدالت و نتایج درخشانی که در پرونده های گوناگون با موضوعات مختلف و بعضا بسیار پیچیده و سنگین بدست آورده ایم و همچنین با عنایت به این مهم که همواره مورد اعتماد، لطف و محبت موکلینمان هستیم و توسط ایشان به موکلین جدید معرفی می شویم طبیعتا دائما با پرونده های جدید برای قبول وکالت و ارائه خدمات مواجه هستیم و همیشه پیشنهادات متعددی داریم.                                                                               
اما از آنجا که همیشه عادت به پیروزی و موفقیت کامل در پرونده هایمان داریم، هرگز در پرونده ای که درصد موفقیت در آن بسیار کم است ورود نمی کنیم و وقت، انرژی و هزینه موکلینمان را تلف نمی کنیم.                                                                                                        
ما تحت هیچ شرایطی، هیچ پرونده ای را به صرف کسب در آمد قبول نمی کنیم، بلکه اولویت اصلی ما برای قبول وکالت در پرونده هایی که می گیریم بدون شک احقاق حق موکلمان است و برای این منظور از جان و دل مایه می گذاریم.                                                                             
لذا در اولین مرحله با مطالعه کامل پرونده و بررسی کلیه جوانب آن و بحث و تبادل نظر در تیم وکلای باتجربه و خبره موسسه حقوقی مشهور ، چنانچه به هر دلیل قانونی ای درصد پیشرفت و حصول موفقیت در پرونده اندک باشد، بدون شک آن پرونده را قبول نمی کنیم.                      
شما پاسخ دهید که چه لزومی دارد وارد پرونده ای شویم که نتیجه اش شکست است؟!    

 

چرا پروسه کاری در موسسه مشهور اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعاتی مختلفی همچون: مشاوره های حقوقی و ثبتی، امور قراردادها، وکالت در دعاوی حقوقی و ثبتی، آموزش های حقوقی به مدیران شرکت ها، داوری و میانجیگری در دعاوی، انجام اموری همچون ثبت شرکت ها و ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه موکلین و مشتریان علاقه مند به پیگیری مستمر روند پیشرفت پرونده هایشان هستند طبیعتا امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان میسر نیست و برای این موضوع کارشناسان کاربلد قسمت انفورماتیک موسسه مشهور در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحو مطلوبی و بدون حضور شما در محل موسسه انجام بپذیرد.                                           
اما لازم به ذکر است چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید با کمال میل در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه ای می نوشیم.     

 

اهداف مشهور

1) دلیل اصلی بودن ما تلاش برای احقاق حق شماست.
2) یکی از مهمترین اهدف ما کسب رضایتمندی 100% (صد درصدی) موکلین و مشتریانمان است.
3) دوست داریم تا حد توانمان در افزایش و اعتلای دانش حقوقی جامعه بکوشیم.
4) حفظ اعتماد موکلین و مشتریانمان از اولویت های رسالت کاری و از اهداف با ارزش ما است.

خصوصیات وب سایت موسسه حقوقی مشهور

وب سایت موسسه حقوقی مشهور به گونه ای نیاز سنجی، آنالیز و طراحی شده تا مراجعین گرامی به این وب سایت بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات لازم در زمینه های متنوع و گوناگون امور حقوقی، ثبتی و خدمات اداری دسترسی داشته باشند و بدون آنکه لازم باشد تا وقت، انرژی و هزینه زیادی را صرف انجام امور فوق نمایند، بتوانند بسیاری از امور مورد نیاز خود را (البته اگر نگوییم تمام امور خود را!) بدون مراجعه حضوری به محل موسسه، با کیفیت، دقت و سرعت به صورت آنلاین به انجام برسانند.                                                                                    
لازم به ذکر است در هنگام انجام مراحل هر نوع خدمتی که بصورت آنلاین انجام میدهید، چناچه با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید، کارشناسان پشتیبان انفورماتیک سایت و همچنین کارشناسان پشتیبان حقوقی سایت بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

 

پیوند: موسسه حقوقی مشهور

مشاور رایگان در امور حقوقی و ثبتی شما مشاور رایگان

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها