درباره ما

تیر 3, 1396
Mashhoor.ir

درباره ما

 

مشهور به اعتماد شما

اعتماد و رضایت موکلین و مشتریانمان بزرگترین دستاورد ماست.
بدون شک اعتمادی که با زحمت و با سالها تلاش و با توجه به رویکرد حرفه ای توام با عملکرد صادقانه بدست آورده ایم را پاسبانی و حفاظت می کنیم و به آن میبالیم.    

 

بارزترین خصوصیت کاری مشهور

با توجه به رزومه ما و صحبتی کوتاه با موکلین و مشتریانمان بدون تردید با این موضوع مواجه می شوید که از مرحله طرح مساله، مشاوره و عقد قرارداد لغایت کسب نتیجه نهایی، یکی از بارزترین خصوصیات حرفه ای ما پیگیری های مستمر و مداوم در پرونده است و نیز هرگز بدون تسلط و دانش کافی وارد هیچ پرونده ای نمی شویم.  

 

چرا هر پرونده ای را قبول نمی کنیم؟!

1) با توجه به سال ها تلاش در عرصه عدالت و نتایج درخشانی که در پرونده های گوناگون با موضوعات مختلف و بعضا بسیار پیچیده و سنگین بدست آورده ایم و همچنین با عنایت به این مهم که همواره مورد اعتماد، لطف و محبت موکلینمان هستیم و توسط ایشان به موکلین جدید معرفی می شویم طبیعتا دائما با پرونده های جدید برای قبول وکالت و ارائه خدمات مواجه هستیم و همیشه پیشنهادات متعددی داریم. اما از آنجا که همیشه عادت به پیروزی و موفقیت کامل در پرونده هایمان داریم، هرگز در پرونده ای که درصد موفقیت در آن بسیار کم و ناچیز است ورود نمی کنیم و وقت، انرژی و هزینه موکلینمان را تلف نمی نمائیم.                                                                                                         
2) ما تحت هیچ شرایطی، هیچ پرونده ای را به صرف کسب در آمد قبول نمی کنیم، بلکه اولویت اصلی ما برای قبول وکالت در پرونده هایی که می گیریم بدون شک احقاق حق موکلمان است و برای این منظور از جان و دل مایه می گذاریم و برای همین منظور در اولین مرحله با مطالعه کامل پرونده و بررسی کلیه جوانب آن و مطرح نمودن پرونده در تیم وکلای باتجربه و خبره موسسه حقوقی مشهور و بررسی کلیه جوانب موضوع، چنانچه به هر دلیل قانونی ای درصد پیشرفت و حصول موفقیت در پرونده بسیار اندک باشد، بدون شک آن پرونده را قبول نمی کنیم.                      
 

♦شما پاسخ دهید چه لزومی دارد ما وارد پرونده ای شویم که نتیجه اش شکست است؟!♦       

 

چرا پروسه کاری در موسسه مشهور اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعاتی مختلفی همچون: مشاوره های حقوقی و ثبتی، امور قراردادها، وکالت در دعاوی حقوقی و ثبتی، آموزش و مشاوره های حقوقی به مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای بزرگ، داوری و میانجیگری در دعاوی، انجام اموری همچون ثبت شرکت ها و ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه موکلین و مشتریان علاقه مند به پیگیری مستمر روند پیشرفت پرونده هایشان هستند، طبیعتا امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان میسر نیست و برای حل این موضوع کارشناسان کاربلد قسمت انفورماتیک موسسه مشهور در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحو مطلوبی و بدون نیاز به حضور شما در محل موسسه، به نحو مطلوبی انجام بپذیرد.                                           
اما لازم به ذکر است چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید، با کمال میل در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه ای می نوشیم.                           
 

اهداف مشهور

1) دلیل اصلی بودن ما تلاش برای احقاق حق شماست.
2) یکی از مهمترین اهدف ما کسب رضایتمندی 100% (صد در صدی) موکلین و مشتریان گرانقدرمان است.
3) دوست داریم تا حد توانمان در افزایش و اعتلای دانش حقوقی جامعه بکوشیم.
4) حفظ اعتماد موکلین و مشتریانمان از اولویت های رسالت کاری و از اهداف با ارزش ما است.

 

برخی از خصوصیات وب سایت موسسه حقوقی مشهور

وب سایت موسسه حقوقی مشهور به گونه ای نیاز سنجی، آنالیز و طراحی شده تا مراجعین گرامی به این وب سایت بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات لازم در زمینه های متنوع و گوناگون امور حقوقی، ثبتی و خدمات اداری دسترسی داشته باشند و بدون آنکه لازم باشد تا وقت، انرژی و هزینه زیادی را صرف انجام امور فوق نمایند، بتوانند بسیاری از امور مورد نیاز خود را (البته اگر نگوییم تمام امور خود را!) بدون مراجعه حضوری به محل موسسه، با کیفیت، دقت و سرعت به صورت آنلاین به انجام برسانند.                                                                                   
لازم به ذکر است چنانچه در هنگام انجام مراحل هر نوع خدمتی که بصورت آنلاین انجام میدهید، با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید، کارشناسان پشتیبان انفورماتیک سایت و همچنین کارشناسان پشتیبان حقوقی سایت بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

مشهور به اعتماد شما

 

مشاور رایگان در امور حقوقی و ثبتی شما مشاور رایگان

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها