ثبت شرکت مشهور تخصصی ترین مرکز ثبتی و حقوقی در ایران

ثبت شرکت در کانادا با هزینه مناسب توسط وکیل مجرب

۱۳۹۸-۰۲-۳۱
ادمین

ثبت شرکت در کانادا

 

ثبت شرکت در کانادا چگونه است؟ هزینه ثبت شرکت در کانادا چقدر است؟ مراحل، شرایط و مدارک ثبت شرکت در کانادا چه مواردی است؟

 

در مقاله پیش رو به تمامی این سوالات بصورت کامل و جامع پاسخ داده ایم. بنابراین چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در کانادا دارید و یا علاقه مند به کسب اطلاعات مفید و کاربردی در این زمینه هستید حتماً در ادامه با ما همراه باشید.

 

کانادا یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان و دارای منابع طبیعی بسیاری است. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط نیز قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان هم در مرز این کشور با ایالات متحده قرار دارد. کانادا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان طلا، اورانیوم، سرب و نیکل در دنیا به شمار می رود و دارای ذخایر وسیع و منابع بزرگی نظیر نفت و گاز است.

 

سرمایه گذاری، یکی از بهترین روش های دست یابی به اقامت در این کشور توسعه یافته است. همه ساله از سراسر جهان تعداد زیادی از متقاضیان سرمایه گذاری و کارآفرینی، پرونده های سرمایه گذاری خود را به سفارت های کانادا ارسال می نمایند، چنانچه شما نیز علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور هستید، قبل از هر چیز می بایست به  قوانین سرمایه گذاری در این کشور آشنایی کامل داشته باشید.

 

ثبت شرکت در کانادا تخصص ماست

 

اگر تصمیم به ثبت شرکت در کانادا دارید، توصیه می نماییم ضمن تماس با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی مشهور در ارتباط با مسائل مختلف و اطلاعات مورد نیاز آن مشاوره رایگان داشته باشید ۴۳۰۰۰۴۳۰-۰۲۱📞

 

 

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

انواع ثبت شرکت در کانادا

 

۱- شرکت سهامی (Corporation)

 

این روش شبیه ثبت شرکت سهامی خاص و یا سهامی عام در ایران است و شرکت ثبت شده به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل تلقی می گردد. در این روش به حضور حداقل دو نفر نیاز است و در صورتی که شرکت ورشکسته شود، صاحبان آن شرکت ورشکسته محسوب نمی شوند.
ثبت این شرکت در کانادا به دلیل مزایایی بسیار زیادی که دارد مثل، قوانین حقوقی و مالیاتی ایده آل و همچنین محدود شدن مسئولیت های مالی به خود شرکت و نه سهامداران آن، حمایت های دولتی و امکان پیشرفت و توسعه، طرفدار بسیاری دارد.

 

۲- شرکت مالکیت انحصاری (Sole proprietorships)

 

در این شرکت مالکیت در انحصار یک نفر قرار دارد که در اصطلاح مرسوم sole (فردی) نامیده می شود و شخصی که تجارت را راه اندازی می کند، مسئول مدیریت شرکت و کلیه قراردادها و امور تجاری است.
در واقع این فرد مسئول کلیه اقدامات و تعهدات شرکت خود است. در این روش درآمد شرکت با درآمد شخصی فرد جمع می گردد و این امر ممکن است باعث افزایش مالیات پرداختی او گردد. بنابراین چنانچه شرکت ورشکسته شود، فرد ممکن است کلیه دارایی خود را از دست بدهد.

 

۳- مشارکت (Partnership)

 

در این روش دو یا چند نفر باهم مشارکت می کنند. این شیوه به دلیل مسائل حقوقی پیچیده ای که دارد بیشتر در بین شرکائی که آشنایی خوبی با یکدیگر دارند توصیه می شود. این روش کاملاً شبیه مورد قبلی است، با این تفاوت که درآمد و سود یا ضرر شرکت بین شرکا تقسیم می شود. ثبت این شرکت پیچیده تر از روش قبلی است.
 

شرایط ثبت شرکت در کانادا

 

۱- سرمایه گذار بعد از دریافت مجوز تجارت می بایست ۸۰۰.۰۰۰ دلار کانادایی را به عنوان وثیقه به دولت فدرال کانادا پرداخت کند و توجه داشته باشید که مدت این وثیقه ۵ سال است.

 

۲- اشخاصی که می خواهند اقدام به ثبت شرکت در کانادا نمایند باید حداقل ۳ سال سابقه مدیریت در یک شرکت را داشته باشند.

 

۳- سرمایه گذار برای ثبت شرکت باید حداقل توانایی ۱.۶۰۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری قانونی در کانادا را به هر شکل داشته باشد.

 

مراحل ثبت شرکت در کانادا

 

مرحله اول: در این مرحله شما باید در ابتدا برای فعالیت خود یک نام تجاری انتخاب کنید و به یاد داشته باشید که نام باید راحت و کوتاه باشد و نوع فعالیت شما را به مشتری معرفی کند.

 

مرحله دوم: در این مرحله باید نوع فعالیت تجاری خود را تعیین کنید که این نوع فعالیت می تواند منطقه ای یا استانی، مشارکتی، فدرالی و یا بصورت مالکیت فردی باشد.

 

نکته: برای اجازه هر گونه کسب و کاری در فدرال شما باید حتماً شماره کسب و حساب مالیات بر درآمد شرکت خود و همچنین شماره تجارت را از اداره درآمد در کانادا دریافت نمایید زیرا بی شک از آنها استفاده خواهید کرد.

 

مرحله سوم: در این مرحله که بخش مهمی هم می باشد شما برای ثبت شرکت در کانادا باید مجوز های لازم جهت ایجاد کسب و کار را دریافت کنید که انجام این مرحله نیازمند فردی است که تخصص در زمینه ثبت شرکت در کانادا را داشته باشد پس باید برای انجام این کار با یک وکیل متخصص در زمینه ثبت شرکت در کانادا مشاوره بگیرد و تمام امور را به دست ایشان بسپارید.

 

مرحله چهارم: در این مرحله شما باید سرمایه اولیه برای ثبت شرکت را فراهم نمایید. توجه داشته باشید که سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت در کانادا بستگی به نوع شرکت و همچنین ایالتی که شرکت را در ان ثبت می نمایید دارد و به طور میانگین سرمایه شما باید مبلغی بین ۷۰.۰۰۰ دلار تا  ۲۰۰.۰۰۰دلار باشد.

 

 

مدارک لازم ثبت شرکت در کانادا

مدارک لازم ثبت شرکت در کانادا

 

مدارک لازم ثبت شرکت در کانادا

 

 

۱- تهیه و امضاء اساسنامه، شرکت نامه، اظهارنامه و تقاضانامه

 

۲- ارائه فرم های بیمه کارکنان شرکت

 

۳- ارائه مدارک هویتی شرکاء و سهامداران شرکت

 

۴- فرم مالیاتی و سرمایه شرکت

 

۵- ارائه فرم تایید شده درخواست ثبت شرکت و مدارک هویتی به اتاق بازرگانی

 

هزینه ثبت شرکت در کانادا چقدر است؟

 

هزینه ثبت شرکت در کانادا تا حدود بسیار زیادی بستگی به نرخ ارز دارد و با توجه به این موضوع که در ماه های اخیر، قیمت ارز دچار نوسانات بسیار زیادی بوده است، ما در این نوشته هزینه ثبت شرکت در کانادا را بصورت دقیق ذکر ننموده ایم.

 

اما شما می توانید برای آگاهی از هزینه ثبت شرکت در کانادا بصورت دقیق و شفاف، با کارشناسان موسسه حقوقی مشهور تماس حاصل نمایید.

 

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا

 

برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا شما به یک متخصص و راهنما در این حوضه نیاز دارید، شخصی که بتواند شما را به بهترین نحو ممکن برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کانادا کمک کند.

 

اگر قصد اقامت در کانادا را دارید موسسه حقوقی مشهور متخصص در این زمینه است و می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. ما به شما کمک می کنیم تا هزینه ثبت شرکت در کانادا به کمترین حالت ممکن تبدیل شود و همچنین فرآیند ثبت شرکت در این کشور برای شما بسیار ساده شود.

 

⚖️موسسه حقوقی مشهور تخصصی ترین مرکز ثبت شرکت و ثبت برند و خدمات حقوقی در ایران

 

۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰📞
لینک کوتاه: کپی لینک
مشاوره تخصصی در امور حقوقی و ثبتی شما شروع مشاوره

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

phone برای تماس کلیک کنید ۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰