درباره ما

اعتماد و رضایت موکلین و مشتریانمان در سراسر ایران عزیز و هر نقطه‌ ای از جهان بزرگترین دستاورد و افتخار ماست. بدون شک اعتمادی که با زحمت و با سالها تلاش و با توجه به رویکرد حرفه ای توام با عملکرد صادقانه بدست آورده ایم را پاسبانی و حفاظت می کنیم و به آن می بالیم.

بارزترین خصوصیت کاری مشهور

با توجه به رزومه ما و صحبتی کوتاه با موکلین و مشتریانمان بدون تردید به این موضوع مهم پی میبرید که از مرحله طرح مساله، مشاوره و عقد قرارداد لغایت کسب نتیجه نهایی، یکی از بارزترین خصوصیات حرفه ای مجموعه مشهور «پیگیری های مستمر و مداوم در پرونده و همچنین برخورد کاملاً محترمانه و دوستانه با موکلین و مشتریان عزیزمان» است و همچنین هرگز بدون تسلط و دانش کافی وارد هیچ پرونده ای نمی شویم.

ویژگی‌های همکاران ما در موسسه بین المللی مشهور

موسسه بین المللی مشهور تشکیل شده از مجربترین وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسان رسمی دادگستری در رشته‌های مختلف، کارشناسان با تجربه امور ثبتی، قضات سابق و بازنشسته خوشنام محاکم قضایی، مهندسان کامپیوتر در رشته‌های گوناگون و جمعی دیگر از کارمندان جوان و پر نشاط است.

همکاران گرامی ما در موسسه حقوقی مشهور در تمام نمایندگی‌ های ما در شهرهای مختلف ایران و برخی از مهمترین کشورهای جهان، قبل از مقوله همکاری، در واقع دوست و شریک کاری ما محسوب می‌ شوند و به همین دلیل است که بسیار دلسوزانه و با عشق فعالیت میکنند و پیشرفت و بالندگی موسسه را پیشرفت و موفقیت خود میدانند.

در موسسه بین المللی مشهور هیچ یک از اعضاء موسسه اعم از مدیران، وکلای دادگستری، کارمندان و کارآموزان در هر سطح و پایه‌ و با هر میزان سابقه‌ ای که باشند، خود را بالاتر از دیگری نمیبیند و همه با هم در فضایی سالم، پویا، با طراوت، صمیمی و توام با احترام متقابل و رعایت کرامت، تمام هَم و غَمّ خود را معطوف به فعالیت مفید و سازنده و پیشرفت و موفقیت نموده‌ اند و این خود مهمترین دلیل رضایت مراجعه کنندگان محترم و همچنین پیشرفت‌ های چشمگیر مجموعه و گسترش فعالیت‌ های آن خصوصاً در سالهای اخیر بوده است.

مشهور چه خدماتی ارائه میدهد؟

خدمات متنوع و گسترده موسسه حقوقی بین المللی مشهور شامل ۳ سرفصل کلی به شرح ذیل است:

خدمات ثبتی و اداری شامل:

ثبت انواع شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تمام نقاط ایران و بسیاری از مهمترین کشورهای جهان، تنظیم و ثبت صورتجلسه کلیه تصمیمات و تغییرات شرکت ها، رتبه بندی و ارتقاء رتبه شرکت ها، ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی، ثبت شعبه شرکت های خارجی در ایران، ثبت نمایندگی شرکت های خارجی در ایران، ثبت انحلال شرکت ها، ثبت و تمدید برند، لوگو، طرح صنعتی و اختراع، اخذ و تمدید کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ انواع گواهینامه های ایزو، اخذ کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده، اخذ جواز تاسیس صنایع و جهاد کشاورزی با کلیه موضوعات و در تمام شهرهای ایران، پلمپ و تحریر دفاتر تجاری شرکت ها و تجّار، خدمات مالی و مالیاتی، اخذ انواع مجوز کسب و کارها و سایر خدمات حقوقی و ثبتی.

خدمات حقوقی شامل:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، امور حسبی، دیوان عدالت اداری و کلیه مراجع اداری، داوری و میانجیگری در دعاوی، منازعات و اختلافات اشخاص حقیقی و حقوقی، تنظیم اوراق قضایی اعم از اظهارنامه، شکوائیه، دادخواست و لایحه، بررسی پرونده های مطروحه قضایی اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در جهت بهبود عملکرد اشخاص در مراجع قضایی، تنظیم قراردادهای حرفه ای، ارائه مشاوره های حقوقی بصورت کاملاً تخصصی و خدمات حقوقی متنوع دیگر.

خدمات مهاجرتی شامل:

انجام کلیه امور مهاجرتی از جمله مشاوره های تخصصی مهاجرتی به اشخاص، تعیین وقت سفارت، اخذ انواع ویزا و دیگر خدمات مهاجرتی.

چرا هر پرونده ای را قبول نمی کنیم؟!

۱) با توجه به سال ها تلاش در عرصه عدالت و نتایج درخشانی که در پرونده های گوناگون با موضوعات مختلف و بعضاً بسیار پیچیده و سنگین بدست آورده ایم و نیز با عنایت به این موضوع مهم که همواره مورد اعتماد، لطف و محبت موکلینمان هستیم و توسط ایشان به موکلین جدید معرفی می شویم، طبیعتاً دائماً با پرونده های جدید برای قبول وکالت و ارائه خدمات مواجه هستیم و همیشه پیشنهادات متعددی داریم. اما از آنجا که همواره عادت به پیروزی و موفقیت کامل در پرونده هایمان داریم، هرگز در پرونده ای که درصد موفقیت در آن بسیار کم و ناچیز است ورود نمی کنیم و وقت، انرژی، امید و هزینه موکلینمان را تلف نمی نمائیم.

۲) ما تحت هر شرایطی، هیچ پرونده ای را به صِرف کسب در آمد قبول نمی کنیم، بلکه اولویت اصلی ما برای قبول وکالت در پرونده هایی که می پذیریم، بدون شک احقاق حقوق قانونی و شرعی موکلینمان است و برای این منظور جانانه تلاش میکنیم و از جان و دل مایه می گذاریم.

برای همین منظور در نخستین گام، با مطالعه کامل پرونده و بررسی کلیه جوانب آن و مطرح نمودن پرونده در جلسه ای با حضور تیم وکلای باتجربه و خبره موسسه حقوقی مشهور و بررسی تمامی ابعاد موضوع، چنانچه تشخیص دهیم به هر دلیل حقوقی و قانونی، درصد پیشرفت و حصول موفقیت در پرونده بسیار اندک و ناچیز است، بدون شک آن پرونده را قبول نخواهیم کرد.

چرا پروسه کاری در موسسه مشهور اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعات مختلفی همچون: مشاوره های حقوقی، کیفری و ثبتی، امور قراردادها، وکالت در دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی و ثبتی، آموزش و مشاوره های حقوقی به مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای بزرگ، داوری و میانجیگری در دعاوی، انجام اموری همچون ثبت انواع شرکت و تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه اکثر موکلین و مشتریان علاقه مند به پیگیری روند پیشرفت پرونده هایشان هستند، طبیعتاً امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان (علی الخصوص با توجه به شرایط فراگیری بیماری کرونا) میسّر نیست و برای حل این موضوع، مهندسان و کارشناسان باتجربه قسمت انفورماتیک موسسه مشهور، در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحوی مطلوب و بدون نیاز به حضور شما در محل موسسه، بصورت کامل انجام بپذیرد.

اما چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید، با کمال میل و احترام در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه می نوشیم.

اهداف موسسه مشهور

۱) دلیل اصلی بودن ما تلاش برای احقاق حق شما و ارائه فاخرترین خدمات به شماست.
۲) یکی از مهمترین اهدف ما کسب رضایتمندی ۱۰۰% (صد در صدی) موکلین و مشتریان گرانقدرمان است.
۳) دوست داریم تا حد توانمان در افزایش و اعتلای دانش حقوقی جامعه بکوشیم.
۴) حفظ اعتماد موکلین و مشتریانمان از اولویت های بسیار مهم، رسالت کاری و از اهداف با ارزش ما است.

برخی از خصوصیات وب سایت موسسه حقوقی مشهور

وب سایت موسسه حقوقی مشهور به آدرس https://www.mashhoor.ir به گونه ای نیاز سنجی، آنالیز و طراحی شده و مستمراً بروز رسانی میشود تا مراجعین گرامی به این وب سایت بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات لازم در زمینه های متنوع و گوناگون امور حقوقی، ثبتی، مهاجرتی و خدمات اداری دسترسی داشته باشند و بدون آنکه لازم باشد وقت، انرژی و هزینه زیادی را صَرف انجام امور فوق نمایند، بتوانند بسیاری از امور مورد نیاز خود (البته اگر نگوییم تمام امور خود!) را بدون نیاز به مراجعه حضوری به محل موسسه، با کیفیت، دقت و سرعت به صورت کاملاً آنلاین به انجام برسانند.

مقالات منتخب