ثبت شرکت در شیراز و مدارک مورد نیاز آن

فروردین 2, 1397
Mashhoor.ir
ثبت شرکت در شیراز و مدارک مورد نیاز آنReviewed by تحریریه مشهور on Mar 22Rating: 4.5ثبت شرکت در شیراز و مدارک مورد نیاز آنثبت شرکت در شیراز ، ثبت شرکت سهامی خاص در شیراز ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شیراز و ثبت شرکت تضامنی در شیراز از خدمات تخصصی و ویژه ای است که توسط کارشناسان باتجربه و متخصص موسسه حقوقی مشهور به انجام می رسد و مفتخریم که توانسته ایم تا حدود بسیار زیادی، رضایت متقاضیان گرانقدر ثبت شرکت در شیراز را جلب نماییم.

ثبت شرکت در شیراز و مدارک مورد نیاز آن

 
ثبت شرکت در شیراز یکی از خدمات تخصصی و ویژه ای است که توسط کارشناسان باتجربه و متخصص موسسه حقوقی مشهور به انجام می رسد و مفتخریم که توانسته ایم تا حدود بسیار زیادی، رضایت متقاضیان گرانقدر ثبت شرکت در شیراز را جلب نماییم.
با توجه به تجارب و تخصص ما، توصیه می نماییم چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در شیراز یا هر شهر دیگری از کشور عزیزمان ایران را دارید و یا تصمیم به ثبت تغیییرات شرکت، پلمپ دفاتر، ثبت برند ، اخذ کد اقتصادی، ثبت طرح صنعتی، اخذ جواز تاسیس و یا خدمات دیگر ثبتی و حقوقی دارید، توصیه می نماییم قبل از هر اقدامی با کارشناسان متخصص ما در موسسه حقوقی مشهور مشاوره حقوقی داشته باشید.

آشنایی بیشتر با شیراز

وقتی که نام شیراز به میان می آید قبل از هر چیز نام کوروش بزرگ و تخت جمشید، تاریخ، فرهنگ، هنر، شعر و ادب پارسی و نام شعرای بزرگ و مفاخیر ادبی ایران همچون حافظ، سعدی، جهان ملک خاتون و غیره به ذهن می رسد.
شیراز که به شهر باغ و گل و بلبل معروف است در مرکز استان فارس قرار گرفته و یکی از کلانشهر های مهم و مهاجرت پذیر و از جاذبه های مهم و مشهور گردشگری ایران است که همه ساله میزبان توریست های بسیاری از اقصی نقاط ایران و جهان است.
شیراز دارای جاذبه های فرهنگی، هنری، تاریخی، ادبی و طبیعی فراوانی است که از مهمترین جاذبه های آن می توان به تخت جمشید با آن عظمت مسحور کننده، محوطه تاریخی پاسارگاد، شهر تاریخی و باستانی دارابگرد، شهر تاریخی ایزدخواست، آرامگاه حضرت حافظ، آرامگاه سعدی، آرامگاه شاهچراغ، آرامگاه آبش خاتون، روستای دوران، مسجد وکیل، مسجد نصیرالملک، دروازه شیراز، بازار وکیل شیراز، دروازه قرآن شیراز، قار کان گوهر، قار شاپور، قار وراء، باغ نارنجستان قوام، باغ دلگشا، باغ ارم، باغ جهان نما، باغ عفیف آباد، بازار قیصریه لار، بقعه سید الحرمین، کاوانسرای شاه عباسی سیوند، آتشکده کاریان، آتشکده دارابگرد، آتشکده اردشیر، آتشکده آذرخش، حمام وکیل شیراز، عمارت کلاه فرنگی شیراز و بسیاری از اماکن و گنجینه های تاریخی و فرهنگی دیگر.

ثبت شرکت در شیراز چه مزایایی دارد؟

از آنجائیکه شهر شیراز به عنوان یکی از قطب های گردشگری ایران همه ساله و در طول سال میزبان گردشگران بسیاری از ایران و جهان است و گردش مالی بالایی در این شهر جریان دارد و همچنین شرکت ها، موسسات و سازمان ها مهم و مختلفی در این شهر به فعالیت می پردازند که همکاری با آنها به عنوان یک فرصت خوب تلقی می شود، ثبت شرکت در شیراز دارای جذابیت های زیادی است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود درشیراز

بیشترین آمار ثبت شرکت در شیراز به ثبت شرکت با مسئولیت محدود اختصاص دارد که در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود را شرح می دهیم:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
6- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
7- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
8- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

ثبت شرکت سهامی خاص در شیراز

پس از شرکت با مسئولیت محدود ، بیشترین آمار ثبت شرکت در شیراز به ثبت شرکت سهامی خاص اختصاص دارد و در ادامه به شرح مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص می پردازیم:
1- دو برگ از اضهارنامه شرکت
2- دو نسخه از اساسنامه شرکت
3- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و بازرسین شرکت
4- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره و بازرسی شرکت
5- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره
6- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
7- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسی شرکت.

ثبت شرکت تضامنی در شیراز

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تضامنی در شیراز به شرح ذیل است:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار
5- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
6- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
7- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
9- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.
در پایان لازم به ذکر است چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در شیراز و یا هر شهر دیگری از ایران عزیز را دارید و یا تصمیم به ثبت صورتجلسه تغییرات و تصمیمات شرکت خود را دارید و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید به راحتی ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از راهنمایی و مشاوره کارشناسان کاربلد و متخصص ما بهره مند گردید.

 

پیوند:  ثبت برند  |  ثبت اختراع  |  طرح صنعتی  |  پلمپ دفاتر  |  کد اقتصادی  |  جواز تاسیس  |  کارت بازرگانی  |  وکیل چک

مشاور رایگان در امور حقوقی و ثبتی شما مشاور رایگان

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد