ثبت شرکت در فیروزکوه و مدارک مورد نیاز آن

  • خانه
  • ثبت شرکت در فیروزکوه و مدارک مورد نیاز آن
  • 5 مرداد 1397
  • محسن شیخ ها

ثبت شرکت در فیروزکوه       شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده‌است. این شهرستان از شمال و شرق به استان مازندران، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان سرخه در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌گردد. از نظر ویژگی‌های آب و هوایی و اقلیمی، این شهرستان […]

ثبت شرکت در فیروزکوه

 

 

 

شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده‌است. این شهرستان از شمال و شرق به استان مازندران، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان سرخه در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌گردد.
از نظر ویژگی‌های آب و هوایی و اقلیمی، این شهرستان دارای زمستان سرد و تابستان معتدل و خنک می‌باشد. متوسط بارندگی سالانه سال ۱۳۸۰ در این ۲۳۰ میلیمتر بوده و حداکثر بارندگی ۲۴ ساعته ۲/۴۰ و تعداد روزهای یخبندان ۱۷۴ روز می‌باشد.

 

 

 

ثبت شرکت در فیروز کوه

 

 

مزایای ثبت شرکت در فیروزکوه

 

ثبت شرکت در فیروزکوه دارای مزایای بسیاری است که باعث شده تا در سال های اخیر تعداد قابل توجهی از شرکت ها از جمله شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت تضامنی و شرکت تعاونی در این شهر خوش آب و هوا به ثبت برسد که در ادامه به مهمترین مزیت های ثبت شرکت در فیروزکوه اشاره می نمائیم:

 

1- نزدیکی به تهران و سهولت رفت و آمد به پایتخت.
2- اعتدال کم نظیر آب و هوای فیروزکوه و پاکی هوای این شهر یکی دیگر از دلایل تمایل به استقرار شرکت های مختلف در این شهر است.
3- وجود نیروی کار بومی و مستعد به میزان کافی در این شهر.
4- سفر همه ساله تعداد زیادی گردشگر از اقصی نقاط ایران و برخی از کشورهای جهان به این شهر باعث شده است که این شهر شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت شرکت ها بخصوص شرکت های ارائه کننده خدمات گوناگون مانند خدمات مسافرتی و گردشگری داشته باشد.

 

 

 

ثبت شرکت در فیروزکوه

 

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فیروزکوه

 

بیشترین آمار ثبت شرکت در فیروزکوه به ثبت شرکت با مسئولیت محدود اختصاص دارد که در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود را شرح می دهیم:

 

1- دو برگ امضاء شده از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ امضاء شده از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه امضاء شده از اساسنامه شرکت.
4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
6- دو نسخه امضاء شده از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
7- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
8- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

 

 

 

ثبت شرکت در فیروز کوه

 

 

ثبت شرکت سهامی خاص در فیروزکوه

 

پس از شرکت با مسئولیت محدود ، بیشترین آمار ثبت شرکت در فیروزکوه به ثبت شرکت سهامی خاص اختصاص دارد و در ادامه به شرح مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص می پردازیم:

 

1- دو برگ امضاء شده از اظهارنامه شرکت.
2- دو نسخه امضاء شده از اساسنامه شرکت.
3- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و بازرسین شرکت.
4- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت.
5- دو نسخه امضاء شده از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
6- ارائه اصل گواهی بانک مبنی بر تائید واریز حداقل 35% از سرمایه شرکت در حساب بانکی بنام شرکت در شرف تاسیس.
7- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
8- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسین شرکت.

 

 

 

ثبت شرکت در فیروز کوه

 

 

ثبت شرکت تضامنی در فیروزکوه

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تضامنی در فیروزکوه به شرح ذیل است:
1- دو برگ امضاء شده از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ امضاء شده از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه امضاء شده از اساسنامه شرکت.
4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
6- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار (در صورت مجوزی بودن موضوع فعالیت شرکت).
7- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
8- دونسخه امضاء شده از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
9- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
10- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

 

در پایان لازم به ذکر است چنانچه در ارتباط با ثبت شرکت در فیروزکوه یا هر نقطه دیگری از ایران عزیز و همچنین آشنایی با وظایف و تکالیف پس از ثبت شرکت نیاز به راهنمایی و مشاوره داشته باشید، می توانید به راحتی ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور با کارشناسان خبره و وکلای پایه یک باتجربه همکار ما در موسسه مشاوره داشته باشید.

 

 

مطالب مشابه
ثبت شرکت در کرمانشاه و مدارک مورد نیاز آن
5 آبان 1397
ثبت شرکت در کرمانشاه و مدارک مورد نیاز آن ثبت شرکت در کرمانشاه   کرمانشاه یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی و یکی از کهن ترین شهرهای ایران به شمار می رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی باز می گردد.   کرمانشاه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و...
ثبت شرکت در قشم ، شرایط و مدارک مورد نیاز آن
30 خرداد 1397
ثبت شرکت در قشم ، شرایط و مدارک مورد نیاز آن ثبت شرکت در قشم   قشم بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس است که در تنگه استراتژیک هرمز و در جنوب ایران و در استان هرمزگان قرار گرفته و دارای جذابیت های فراوانی است که باعث شده هر ساله تعداد بسیار زیادی ...
ثبت شرکت در دبی و امارات چه هزینه و مزایایی دارد؟
25 خرداد 1399
ثبت شرکت در دبی و امارات چه هزینه و مزایایی دارد؟ ثبت شرکت در دبی و امارات   ثبت شرکت در دبی و امارات دارای مزایا و جذّابیت‌های بسیاری است، مخصوصاً به این دلیل که امارات و دبی این پتانسیل فوق‌العاده را دارند تا دروازه ورود تجّار و بازرگانان ایرانی به...
ثبت شرکت در استان البرز و مدارک مورد نیاز آن
25 آبان 1397
ثبت شرکت در استان البرز و مدارک مورد نیاز آن ثبت شرکت در استان البرز   جهت مشاوره رایگان ثبت شرکت در استان البرز ، با کارشناسان موسسه حقوقی مشهور در تماس باشید:  ۲۱ ۴۸ ۲۱ ۸۸ – ۰۲۱   ثبت شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز   بیشترین آمار ثبت شرک...
ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری و مدارک آن
27 مرداد 1397
ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری و مدارک آن ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری   استان چهارمحال و بختیاری بام ایران، مهد رشد و بالندگی علما و شعرا و عرفای بنام و سرزمین شاهکارهای خلقت و زیبایی های طبیعی، منشاء آب های گوارا (با ۱۰ درصد منابع آب کشور...
بررسی فرم اظهارنامه شرکت سهامی خاص
17 اسفند 1396
بررسی فرم اظهارنامه شرکت سهامی خاص نمونه پر شده اظهارنامه ثبت افزایش شرکت سهامی خاص بسمه تعالی 1- نام شركت: ........................................... (سهامی خاص).                     2- موضوع شركت: ...
شما هم نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید بدون دیدگاه