ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع)

اسفند 29, 1396
Mashhoor.ir
ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع)Reviewed by تحریریه مشهور on Mar 20Rating: 4.5ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع)ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع) یکی از خدمات تخصصی و ویژ موسسه حقوقی مشهور است و چنانچه تصمیم گرفته اید که در مشهد مقدس شرکت ثبت نمایید، پیشنهاد می نماییم قبل از هر اقدامی با کارشناسان خبره و متخصص ما مشاوره حقوقی داشته باشید و یا انجام دقیق امور مربوط به ثبت شرکت در مشهد را به متخصصین ما بسپارید.

ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع)

 
ثبت شرکت در مشهد الرضا (ع) یکی از خدمات تخصصی و ویژ موسسه حقوقی مشهور است و چنانچه تصمیم گرفته اید که در مشهد مقدس شرکت ثبت نمایید، پیشنهاد می نماییم قبل از هر اقدامی با کارشناسان خبره و متخصص ما مشاوره حقوقی داشته باشید و یا انجام دقیق امور مربوط به ثبت شرکت در مشهد را به متخصصین ما بسپارید.

آشنایی بیشتر با مشهد الرضا (ع)

مشهد مقدس شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است که به دلیل افتخار بزرگ میزبانی از بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان جهان حضرت امام علی ابن موسی الرضا (ع)، پایتخت معنوی کشور عزیزمان ایران محسوب می شود که سالانه میزبان میلیون ها عاشق اهل بیت (ع) و زائرین آن امام همام از سراسر ایران و جهان است.
مشهد بعد از تهران دارای بیشترین جمعیت است و بیشترین منبع درآمد زایی مردم مشهد زعفران، زرشک، نبات، چرم طبیعی و صنعتی، فرش دستباف و ماشینی، گلیم، صنایع دستی، خشکبار و همچنین گردشگری و توریست زیارتی است.

ثبت شرکت در مشهد مقدس چه مزایایی دارد؟

از آنجائیکه سالانه تعداد زیادی گردشگر و زائر از سراسر ایران و جهان به این شهر مسافرت می کنند و در نتیجه همواره گردش مالی بسیار خوبی در این شهر در جریان است و همچنین به دلیل آنکه تعداد زیادی از کارخانجات و صنایع بزرگ و کوچک در شهرک های صنعتی مشهد از جمله طوس، بینالود، گل بهار و کاویان حضور دارند و نیز شرکت ها و سازمان های بزرگی در این شهر فعالیت دارند و همکاری با این شرکت ها، سازمان ها، کارخانجات فرصت تجاری و اقتصادی مطلوبی محسوب می شود که باعث رشد تقاضای ثبت شرکت در مشهد شده است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد الرضا (ع)

بیشترین آمار ثبت شرکت در مشهد به ثبت شرکت با مسئولیت محدود اختصاص دارد که در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود را شرح می دهیم:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
6- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
7- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
8- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد الرضا (ع)

پس از شرکت با مسئولیت محدود ، بیشترین آمار ثبت شرکت در مشهد مقدس به ثبت شرکت سهامی خاص اختصاص دارد و در ادامه به شرح مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد مقدس می پردازیم:
1- دو برگ از اضهارنامه شرکت
2- دو نسخه از اساسنامه شرکت
3- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و بازرسین شرکت
4- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره و بازرسی شرکت
5- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره
6- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
7- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسی شرکت.

ثبت شرکت تضامنی در مشهد الرضا (ع)

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تضامنی در مشهد مقدس به شرح ذیل است:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار
5- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
6- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
7- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
9- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.
در پایان لازم به ذکر است چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در مشهد مقدس و یا هر شهر دیگری از ایران عزیز را دارید و یا چنانچه در مورد ثبت تغییرات شرکت خود، پلمپ دفاتر ، کد اقتصادی  و غیره نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید به راحتی ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از مشاوره و خدمات تخصصی کارشناسان خبره و وکلای پایه یک باتجربه ما بهره مند  گردید.

 

پیوند:  ثبت برند  |  ثبت اختراع  |  طرح صنعتی  |  کارت بازرگانی  |  جواز تاسیس  |  وکیل چک

مشاور رایگان در امور حقوقی و ثبتی شما مشاور رایگان

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد