ثبت شرکت مشهور تخصصی ترین مرکز ثبتی و حقوقی در ایران

بررسی دقیق هزینه ثبت برند + استعلام آنلاین برند

۱۳۹۷-۱۱-۰۶
ادمین

هزینه ثبت برند چقدر است؟

 

بررسی هزینه ثبت برند و علامت تجاری، یکی از اولین اقدامات متقاضیان ثبت علائم تجاری است و به همین دلیل در این مقاله هزینه های ثبت برند را با یکدیگر بررسی می نماییم همچنین پس از بررسی هزینه ثبت برند ، استعلام آنلاین برند قبل از ثبت را خدمت شما عزیزان بصورت کاملا رایگان ارائه داده ایم.

 

چنانچه با مطالعه جدول زیر، در ارتباط با هزینه ثبت برند و علامت تجاری، ثبت شرکت و همچنین استعلام آنلاین برند سوال بدون پاسخی در ذهنتان باقی مانده است، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی مشهور مشاوره رایگان داشته باشید ۴۳۰۰۰۴۳۰-۰۲۱

 

استعلام آنلاین برند قبل از ثبت

 

پس از بررسی هزینه ثبت برند که در جدول بالا مشاهده می نمایید، یکی از اقدامات مهم ثبت برند و علامت تجاری، استعلام برند و علامت مورد تقاضا است، چراکه اگر قبلا شخص دیگری در همان طبقه مورد نظر شما، عین و یا حتی شبیه برندی را که متقاضی ثبت آن هستید را به ثبت رسانده باشد، دیگر قادر به ثبت آن نخواهید بود.

 

بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و هزینه های خود، حتما برند خود را قبل از ثبت استعلام نمایید. برای این منظور، ما در سامانه حاضر امکان استعلام آنلاین برند قبل از ثبت را بصورت کاملا دقیق، فوری و رایگان فراهم آورده ایم و در هر لحظه ای از شبانه روز که اقدام به استعلام آنلاین برند خود نمایید، در همان لحظه پاسخ استعلام خود را دریافت خواهید نمود.

 

 

هزینه ثبت برند | استعلام آنلاین برند قبل از ثبت

 

 

چنانچه نیاز به ثبت برند، ثبت لوگو ، ثبت شرکت و یا خدمات ثبتی و حقوقی دیگری دارید، از مشاوره های تخصصی و رایگان کارشناسان مجرب و وکلای حرفه ای موسسه حقوقی مشهور بهره مند شوید.

 

 

⚖ موسسه حقوقی مشهور، تخصصی ترین مرکز ثبت شرکت، نام و علائم تجاری در ایران

 

 

 ۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰📞

 

 

 

لینک کوتاه: کپی لینک
مشاوره تخصصی در امور حقوقی و ثبتی شما شروع مشاوره

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

phone برای تماس کلیک کنید ۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰