ثبت شرکت مشهور تخصصی ترین مرکز ثبتی و حقوقی در ایران

پاسخ دقیق استعلام برند قبل از ثبت بصورت کاملا آنلاین، رایگان و فوری

۱۳۹۷-۱۱-۰۳
ادمین

استعلام برند قبل از ثبت

 

استعلام برند قبل از ثبت ، همیشه مهمترین اقدام و گام نخست ثبت برند و علامت تجاری است و به شما کمک می کند تا در شرایط واقعی، درصد موفقیت ثبت شدن برند و علامت تجاری مورد نظرتان را تخمین بزنید.

 

ما در این سامانه اینترنتی، این امکان را فراهم آورده ایم تا متقاضیان گرامی ثبت برند، لوگو و علامت تجاری بتوانند قبل از هر اقدامی بصورت کاملا آنلاین، فوری و لحظه ای و رایگان، برند مورد نظر خود را استعلام نمایند تا در صورتی که قبلا در همان طبقه، عین یا حتی شبیه برند مورد نظرشان، برندی به ثبت رسیده باشد، از ارسال اظهارنامه ثبت علامت تجاری و صرف بیهوده هزینه و زمان خود جلوگیری نمایند.

 

  • لطفا قبل از شروع استعلام برند مورد نظرتان، نکات مهم زیر را حتما مطالعه نمایید.

 

نکته مهم ۱: در سامانه حاضر بدون نیاز به پرداخت هرگونه وجهی و بصورت کاملا رایگان و فوری می توانید برند مورد نظر خود را بدون کوچکترین خطایی استعلام نمایید.

 

نکته مهم ۲: در سایت حاضر، ما از شما نام و نام خانوادگی، شماره تماس و برند مورد نظرتان را دریافت نمی نماییم تا بعدا (حتی گاها چند روز بعد!)، پاسخ استعلام برند مورد نظرتان را به شما اطلاع دهیم، چراکه استعلام برند قبل از ثبت در این سامانه کاملا آنلاین و فوری است و پاسخ استعلام را در هر لحظه ای از شبانه روز که اقدام به استعلام نمایید، در همان لحظه دریافت خواهید نمود.

 

نکته مهم ۳: در سایت حاضر، برای استعلام برند مورد نظرتان نیاز به هیچ گونه اطلاعات، زمینه قبلی و تخصصی ندارید. چرا که کار با این سامانه آنقدر راحت و ساده است که نیازی به مشاوره و راهنمایی نداشته باشید.

 

نکته مهم ۴: پاسخ تمامی استعلامات صورت گرفته در این سامانه، کاملا برگرفته از اطلاعات مندرج در سامانه رسمی مرکز مالکیت معنوی کشور است. بنابراین در صحت استعلامی که انجام می دهید، سر سوزنی تردید نداشته باشید.

 

نکته مهم ۵: در صورتی که از نتیجه کار با سامانه حاضر رضایت داشتید، ما را به دوستانتان نیز معرفی نمایید.

 

 

 

چنانچه نیاز به ثبت برند، ثبت لوگو ، ثبت شرکت و یا خدمات ثبتی و حقوقی دیگری دارید، از مشاوره های تخصصی و رایگان کارشناسان مجرب و وکلای حرفه ای موسسه حقوقی مشهور بهره مند شوید.

 

⚖ موسسه حقوقی مشهور، تخصصی ترین مرکز ثبت شرکت، نام و علائم تجاری در ایران

 

 

 ۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰📞

 

 

لینک کوتاه: کپی لینک
مشاوره تخصصی در امور حقوقی و ثبتی شما شروع مشاوره

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

phone برای تماس کلیک کنید ۰۲۱-۴۳۰۰۰۴۳۰