ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت فوری در کرج

فروردین 1, 1397
Mashhoor.ir
ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت فوری در کرجReviewed by تحریریه مشهور on Mar 21Rating: 5.0ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت فوری در کرجثبت شرکت در کرج یکی از خدمات پر متقاضی ما در موسسه حقوقی مشهور است و کارشناسان خبره ثبتی ما همواره با تقاضاهای متعددی از سوی متقاضیان ثبت شرکت فوری در کرج مواجه هستند و همواره خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج را با سرعت و دقت به سر انجام مطلوب رسانده اند. لذا چنانچه نیاز به ثبت شرکت فوری در کرج یا ثبت تغییرات شرکت خود دارید و یا آنکه شرکت خود را ثبت نموده اید و نیاز به خدمات پس از ثبت شرکت نظیر پلمپ دفاتر تجاری ، اخذ کد اقتصادی و غیره دارید، توصیه می نماییم قبل از هر اقدامی با کارشناسان خبره موسسه ما مشاوره حقوقی داشته باشید.

ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت فوری در کرج

 
ثبت شرکت در کرج یکی از خدمات پر متقاضی ما در موسسه حقوقی مشهور است و کارشناسان خبره ثبتی ما همواره با تقاضاهای متعددی از سوی متقاضیان ثبت شرکتها در کرج مواجه هستند و همواره خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج را با سرعت و دقت به سر انجام مطلوب رسانده اند. لذا چنانچه نیاز به ثبت فوری شرکت در کرج یا ثبت تغییرات شرکت خود دارید و یا آنکه شرکت خود را ثبت نموده اید و نیاز به خدمات پس از ثبت نظیر پلمپ دفاتر تجاری ، اخذ کد اقتصادی و غیره دارید، توصیه می نماییم قبل از هر اقدامی با کارشناسان خبره موسسه ما مشاوره حقوقی داشته باشید.

آشنایی بیشتر با شهر کرج در استان البرز

کرج در دامنه های رشته کوه البرز و شهری کوهپایه ای است و مرکز استان البرز محسوب می شود و تا چند سال پیش نیز بخشی از استان تهران محسوب میشد تا اینکه در جلسه هیئت دولت به تاریخ دوازدهم بهمن ماه سال 1388 لایحه تاسیس استان البرز تصویب و برای تصویب نهایی به مجلس شورای اسلامی فرستاده شد که در پی آن و با تصویب مجلس شورای اسلامی، استان البرز به عنوان استان سی و یکم کشورمان رسمیت یافت و معرفی شد.
استان البرز به مرکزیت کرج، چهارمین استان پر جمعیت کشورمان بعد از استان های تهران، مشهد و اصفهان است و نرخ بالایی در میزان مهاجرت پذیری از استان های دیگر کشورمان دارد.

ثبت شرکت در کرج چه مزایای دارد؟

با توجه به آنکه همه ساله تعداد زیادی از مردم کشورمان از شهرهای دیگر ایران به کرج مهاجرت می نمایند و این شهر همواره  با رشد جمعیت چشمگیری مواجه است و همچنین به دلیل آنکه در مجاورت پایتخت کشورمان تهران قرار دارد و نیز شرکت ها، سازمان ها، صنایع بزرگ و کوچک، کارخانجات گوناگون، موسسات مختلف و شهرک های صنعتی مختلفی در این شهر وجود دارند، لذا ثبت شرکت در کرج دارای جذابیت های بسیار زیادی است و به جهت برخورداری از این فرصت خیلی خوب و همکاری با شرکت ها و موسسات و سازمان های گوناگون و فاصله کوتاه با تهران همواره متقاضیان زیادی تمایل به ثبت شرکت فوری در کرج دارند.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

ثبت شرکت سهامی خاص، پس از ثبت تاسیس شرکت با مسئولیت محدود دارای بیشترین آمار تعداد ثبت شرکت در کرج است و ما در ادامه به مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرج اشاره می نماییم:
1- دو برگ از اضهارنامه شرکت
2- دو نسخه از اساسنامه شرکت
3- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و بازرسین شرکت
4- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره و بازرسی شرکت
5- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره
6- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
7- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسی شرکت.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

طبق آمارهای موجود، ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارای آمار بیشترین تعداد ثبت شرکت در کرج است و همه ساله تعداد قابل توجهی از متقاضیان ثبت شرکت در کرج اقدام به ثبت تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در کرج می نمایند و در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود را بر می شماریم:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
6- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
7- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
8- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

یکی دیگر از شرکت های پر متقاضی که در کرج به ثبت می رسند، شرکت تضامنی است و در ذیل مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تضامنی در کرج را مشاهده می نمایید:
1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.
2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.
3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.
4- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار.
5- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.
6- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.
7- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.
8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).
9- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.
در پایان لازم به ذکر است چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در کرج دارید و یا چنانچه در مورد ثبت تغییرات شرکت خود، پلمپ دفاتر ، کد اقتصادی و غیره نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید به راحتی ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از مشاوره و خدمات تخصصی کارشناسان خبره و وکلای پایه یک باتجربه ما بهره مند  گردید.

 

پیوند:  ثبت برند  |  ثبت اختراع  |  طرح صنعتی  |  کارت بازرگانی  |  جواز تاسیس  |  وکیل چک

مشاور رایگان در امور حقوقی و ثبتی شما مشاور رایگان

مطالب مشابه

نظرات و بازتاب ها

نظر خود را ارسال کنید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد